Україна, Полтавська обл.

м. Кременчук, вул. Петровського 98

ТортиТістечка оптом від кондитерської фабрики "Наталі".
Спеціалізація кондитерської фабрики "Наталі" на виробництві і продажу тістечок гарантує високу якість кондитерських виробів. Постійний контроль виробництва продукції на кожному етапі дозволяє забезпечити безпечний і смачний продукт для споживача. Часте поповнення асортименту кондитерських виробів фабрики забезпечує задоволення потреб навіть найвибагливіших споживачів.

Унікальна рецептура виробів компанії "Наталі" дозволяє виробнику досягти неповторного смаку кожного виду тістечок. Свіжі продукти найвищого ґатунку, натуральні ароматизатори гарантують високі смакові якості кондитерських виробів на виході. Важливо ще й те, що "Наталі" додає в свої вироби в рази більше начинки, ніж у інших виробників. В солодощах фабрики немає консервантів і смакових підсилювачів.

З чого виготовляють тістечка?
Кондитерські вироби фабрики "Наталі" найчастіше виготовляють з:

 - бісквітного тіста
 - листкового тіста
 - пісочного тіста
 - здобного тіста
Незважаючи на натуральні компоненти і відсутність консервантів у складі, при правильному зберіганні випічка фабрики "Наталі" може залишатися свіжою досить довго. До замовлення доступні більше 30 видів різних тістечок. Випічка компанії "Наталі" є гордістю фабрики. Вироби можна їсти людям будь-якого віку.

Переваги солодощів від компанії "Наталі".
Дизайн та смакові якості випічки фабрики завжди на висоті.
Дизайн тістечок грає одну з головних ролей.
Тістечка фабрики доставляються в брендованих коробках.
Компанія може виготовити будь-яку кількість солодощів.
Широкий асортимент (понад 30 найменувань).
Відстеження характеристик продукції дає можливість оцінити смакові якості випічки в повній мірі.

Купити печиво оптом у Києві.
Вибрати якісні кондитерські вироби, і купити тістечка у Києві можна на сайті компанії "Наталі". Солодощі від кондитерської фабрики відомі всій Україні своїми смаковими якостями. До замовлення доступні тістечка різного виду з будь-якого виду тесту з фруктовими, шоколадними, вершковими начинками. Всі сировину на фабриці відповідає високим стандартам якості.

ЗАМОВЛЕННЯ ПРИЙМАЮТЬСЯ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ

(067) 531-82-75

(067) 535-88-30

X

Хочете, передзвонимо Вам?

Наприклад: 067 000 00 00